Ubytkozaskveleceny.cz je portál provozovaný fyzickou osobou. Obchodní jméno: Pavol Zbončák, IČO: 44863136, Adresa: Podzávoz 2499, 02201 Čadca, Číslo živnostenského registra: 520-21831 dále jen provozovatel.


Zpracování osobních údajů

1. Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob při zpracování osobních údajů a volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a zákonem, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí, zákonem č. 480/2004 b., O některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy na ochranu osobních údajů.

2. Pro účely užívání služby Serveru a Mobilní aplikace Inzerentům a Zájemcům, zejména vkládání Inzerátů a zprostředkování kontaktu mezi Inzerentům a Zájemcem, je Provozovatel oprávněn zpracovávat osobní údaje Inzerenta a Zájemce nebo osobní údaje poskytnuté či zadané Inzerentům či Zájemcům při užívání Serveru (email, telefon , ipadresa, cookie, inzertní ID u mobilní aplikace, popisné a fakturační údaje u plateb).

3. Takové zpracování osobních údajů je zákonné, protože je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Inzerent a Zájemce užívají služby Serveru a Mobilní aplikace, a jejíž stranou je Inzerent nebo Zájemce, jako subjekt osobních údajů.

4. V konkrétních případech může Provozovatel zpracovávat osobní údaje nad rámec čl. 2. a 3. Podmínek, pokud je takové zpracování nezbytné pro účely oprávněných zájmů Provozovatele nebo třetích osob, a to vždy v souladu se zákonnými požadavky na zpracování osobních údajů.

5. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel je oprávněn zasílat uživateli jakékoli zprávy, obsahující informace o novinkách, které Coolinzercia nabízí.

6. Na zobrazování reklam návštěvníkům našich webových stránek využíváme služby reklamních společností třetí strany. Tyto společnosti mohou použít informace (neobsahující vaše jméno, adresu, e-mailovou adresu nebo telefonní číslo) o vašich návštěvách na těchto a jiných webových stránkách s cílem poskytnout reklamy o zboží a službách, které vás zajímají.

7. Všechny informace o vkládaných inzerátech, emailech, telefonech jsou po době 24 měsíců od vložení vymazány. Platební údaje, faktury jsou archivovány po dobu tří let.

 

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.