O nás

Ubytkozaskveleceny.cz je místo, kde naleznete ubytování podle Vašich představ. Náš ubytovací portál nabízí širokou paletu objektů pro odpočinek a rekreaci. Najdete zde nepřeberné množství hotelů, penzionů, apartmánů, levné chaty, luxusní dřevěnice, ale také priváty a ubytovny.

Plánujete výlet, rodinnou dovolenou, víkendový relax, turistiku či pobyt v krásném horském prostředí? Stačí si vybrat lokalitu, typ objektu a jeho vybavení a pomocí kontaktního formuláře se přímo spojíte s majitelem zařízení, se kterým si domluvíte podmínky rezervace v nejnižších možných cenách. Naším hlavním cílem je maximálně zjednodušit vyhledání vhodného objektu pomocí detailních filtrů a přehledného vyhledávání.

Nabízíme Vám ty nejlepší ubytovací zařízení v Česku. Naší ambicí je stále se zdokonalovat a zjednodušit orientaci v nespočtu rekreačních objektů. Portál slouží zájemcům o ubytování a také vlastníkům rekreačních zařízení.

Klademe vysoký důraz na hodnocení ubytovacích objektů, seznamování o turisticky atraktivních lokalitách a možnostech aktivně stráveného času v různých koutech našeho krásného Česka.

Webový ubytovací portál Ubytkozaskveleceny.cz představuje plnohodnotný prostor pro náš společný zájem.

Provozovatel portálu:
Pavol Zbončák
Podzávoz 2499
Čadca 022 01

IČO: 44863136
DIČ: 1078215116