CHATA DESMO

Ubytování pro rodiny s dětmi

Popis

Ubytování

Co je skupinové ubytování?

Pokud chcete trávit dovolenou s nejlepšími přáteli, rodinou nebo se svým týmem, pak je vynikající volbou skupinové ubytování! Všichni jsou pod jednou střechou a každý může dělat něco jiného. Ve večerních hodinách sedíte společně na terase, v zahradě nebo v prostorné společenské místnosti s barem a společně si užíváte volný čas. Skupinové ubytování samozřejmě může také poskytnout ideální prostředí pro oslavy, jako jsou svatby, narozeniny nebo rodinné oslavy a ubytovat tak hravě všechny hosty.

 

Náš dům je perfektně přizpůsoben potřebám skupinového cestování ve všech ohledech!

 

Co Vám může náš dům nabídnout?

K dispozici máme 11 pokojů. Čtyři z nich jsou v přízemí a zbytek je v prvním patře. Celkový počet lůžek je 38. Každý pokoj má vlastní WC se sprchou. Dva pokoje mají vlastní balkon. V prvním patře je krytá slunná terasa s krásným výhledem do údolí - na terasu se dá vstoupit jak zvenku po schodišti, tak i zevnitř. V přízemí je prostorná a plně vybavená kuchyň, společenská místnost s TV a barem s výčepem. Hned v přízemí u vchodu se nachází lyžárna, která se v letním období dá využít i pro kola.


Naše zahrada ...   naprosto skvělé místo na léto. Bazén s krytím, grilovací altán, otevřené ohniště a dostatek místa pro Vaše děti (pískoviště, zahradní houpačka, skluzavka, stůl na PING-PONG).

WEB


Specifické detaily inzerátu

Počet koupelen: 1
Počet kuchyní: 1
Osob od: 1
Osob do: 1

Specifické detaily inzerátu

Počet koupelen: 1
Počet kuchyní: 1
Osob od: 1
Osob do: 1

Lokalita

Trutnov, Královéhradecký kraj, Česko
Žacléř, 541 01
Kontakt Chata Desmo Prkenný Důl 7541 01
Nezapomeňte zmínit že voláte z ubytkozaskveleceny.cz
Telefon/mobil:: +4..........zobrazit