PENZION ALMA

Ubytování za skvělé ceny

Popis

Penzion Alma se nachází na okraji malebné šumavské obce Nová Pec, na samém začátku Lipenské přehrady, v místech kde úchvatné meandry řeky Vltavy pozvolna přecházejí v jezero. Penzion Alma leží přímo na křižovatce známých lipenských cyklostezek a tras pro in-line bruslení. V celé oblasti je možnost turistiky, cykloturistiky, rybaření, houbaření, návštěv hradů a zámků, jakož i přírodních útvarů.
    
Mezi nejznámější patří například Schwarzemberský kanál, Plešné jezero nebo Medvědí stezka. V zimních měsících je možnost lyžování ve Skiareálu Lipno nebo v Rakousku ve střediscích Schöneben- Hochficht. Stále oblíbenější destinace je nedaleký Skiareál Mitterdorf.

Letošní hit zimních sportů = bruslení na zamrzlém Lipně! Bruslařské dráhy, moderně upravované v celkové délce přes 38 km!  Možnost zapůjčení ledoběžek i bruslí.

Na venkovní terase je možnost grilování selat, kuřat, ryb a jiných specialit. Nabízíme také možnost pořádání svateb, rautů, seminářů či podnikových večírků, škol v přírodě či sportovních soustředění. 

REKLAMA
Ubytovanie za skvelé ceny na Slovensku 
Specifické detaily inzerátu

Min. nocí: 1
Osob od: 1
Osob do: 48
Počet kuchyní: 1
Počet koupelen: 1

Specifické detaily inzerátu

Min. nocí: 1
Osob od: 1
Osob do: 48
Počet kuchyní: 1
Počet koupelen: 1

Lokalita

Jihočeský kraj, Česko
Dlouhý Bor 19, 384 62
Kontakt
Nezapomeňte zmínit že voláte z ubytkozaskveleceny.cz
Telefon/mobil:: 00..........zobrazit